Nowości w połowie kwietnia

Written by FabrykaPiwa

Witajcie!
Po udanych Mr. John Smokey (Robust Porter) i Pacific Avenue (West Coast Pale Ale), nadchodzą kolejne 2 premiery: White Dwarf (Wit IPA) oraz Red Dwarf (Red IPA). Życzymy smacznego!
FP
FP- Wit Ipa

Piwowary 2016

Written by FabrykaPiwa

12928174_1133793193339261_5155097101968478855_n

Na łódzkich Piwowarach byliśmy obecni przy współpracy z Portalem Piwnym. Były dwie premiery: Mr John Smokey (Robust Porter) oraz Pacific Avenue (West Coast Pale Ale), obie przyjęte bardzo dobrze co sprawia nam radość. Już wkrótce dwa nowe piwa oraz spotkania na innych festiwalach. Do zobaczenia!

Bok Bok powraca

Written by FabrykaPiwa

Hej! Już wktótce do sklepów i pubów powróci nasz bock dubeltowy. W sam raz na zimowy wieczór!

bok_bok_FP

Na wschód, tam musi być jakaś cywilizacja!

Written by FabrykaPiwa

sm

Trudno się nie zgodzić z tym słynnym stwierdzeniem Maksa (Seksmisja, reż. Juliusz Machulski), dlatego wysyłamy tam, a ściślej na północny wschód, nasze piwo poprzez hurtownię Regionalne Przysmaki Sp. z o.o. z Białegostoku. Białystok. Piękne miasto. Byliśmy, widzieliśmy, polecamy!

Już wcześniej na profilu facebook’owym informowaliśmy o rozpoczęciu współpracy z hurtownią Batory z Wejherowa. Może wkrótce nastąpi też ekspansja na Zachód 🙂 ?

Fabryka Piwa

Jesteśmy w Łodzi!

Written by FabrykaPiwa

zofmar_bis

Łódź przywołuje w nas miłe wspomnienia. To nasze miasto studenckie :). Teraz nasze piwa będą dostępne w Łodzi i okolicach za pośrednictwem hurtowni Zofmar BIS – zapraszamy!

Fabryka Piwa

Większy woljum :)

Written by FabrykaPiwa

20150827_093750[1]

 

 

 

 

Witajcie,

Ostatnio byliśmy mało aktywni w sieci, ale to nie znaczy, że nic się nie działo. 20150827_093806[1]W czwartek rozlaliśmy warkę Summer Memories (nazwa już za parę tygodni będzie bardzo aktualna 🙁 ), którą uwarzyliśmy
już w docelowym, większym od dotychczasowego Szczyrzyckim Browarze Cystersów „Gryf”.
Co do samego piwa to wprowadziliśmy subtelne modyfikacje,
mamy nadzieję, że będzie smakować Wam jeszcze bardziej. Nowa, również poprawiona, warka Hoppy Hour już dojrzewa 🙂 Szykujemy też nowości, ale o tym opowiemy w kolejnym wpisie.

Na zdrowie!

 

 

 

 

 

Hej! Tu Fabryka Piwa!

Written by FabrykaPiwa

cropped-IMG_1064_NYC.jpg

Hej! Tu Fabryka Piwa! Mamy nadzieję, że strona przypadła Wam do gustu i że będziecie ją czasem odwiedzać, a w szczególności bloga, którego zamierzamy prowadzić dość regularnie. Pozdrawiamy!